Piotr Wieczorek nowym Prezesem WELCOME

Z dniem 22 marca 2018 r. Rada Nadzorcza WELCOME Airport Services Sp. z o.o. powołała Pana Piotra Wieczorka do składu Zarządu Spółki powierzając mu funkcję Prezesa Zarządu.
czytaj więcej

Zmiany w Zarządzie

W dniu 15.02.2018r. Rada Nadzorcza WELCOME Airport Services odwołała z funkcji Prezesa Zarządu Pana Macieja Urbańskiego, który pełnił tą funkcję od czerwca 2016 r. Dziękujemy za wkład i zaangażowanie, jakie włożył w rozwój naszej spółki
czytaj więcej

Nowy skład Zarządu Welcome Airport Services

Od 1 września 2016 skład Zarządu Welcome Airport Services jest następujący: Maciej Urbański - Prezes Zarządu, Marek Pierściński - Wiceprezes Zarządu ds. Handlowych, Tomasz Chrabałowski - Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych.
czytaj więcej

Maciej Urbański nowym prezesem Zarządu

1 czerwca 2016 r. prezesem Zarządu Welcome Airport Services został Maciej Urbański.
czytaj więcej

WELCOME Airport Services na Absolvent Talent Days!

Spotkaj nas na Absolvent Talent Days! Jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie? Zastanawiasz się, jak mógłbyś się u nas rozwijać? Sprawdź kogo szukamy, co oferujemy i jak do nas dołączyć.
czytaj więcej

Nowy Zarząd WELCOME Airport Services Sp. z o.o.

Zgodnie z decyzją Rady Nadzorczej WELCOME Airport Services Sp. z o.o., dnia 28 stycznia 2015 r. Prezesem Zarządu Spółki został Pan Ludomir Handzel. Wiceprezesem Zarządu jest Pan Tomasz Szymczak.
czytaj więcej